Klasa 6o - wyjście do kina

Klasa 6o przed kinem

W ramach klasowego wsparcia wybraliśmy się do kina na film "Za duży na bajki 2". Dwa lata wcześniej kiedy powstały w naszej szkole oddziały przygotowawcze dla emigrantów byliśmy również w kinie na pierwszej części tego filmu.
Pogodny, ciepły, pełen akcji film wyróżniający się dawką dobrego humoru, ważnym morałem oraz ciekawymi bohaterami.
Wyjście do kina miało na celu integrację, wspólne spędzenie czasu w wesołej atmosferze, wdrażanie zasad kulturalnego zachowania oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej. W oczekiwaniu na projekcję filmu uczestnicy mieli okazję zamówić zestawy kinowe czyli popcorn i coś do picia. Wybrany film był źródłem wielu tematów do dyskusji. Wszyscy pełni wrażeń, w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły.

Klasa 6o

Beata Ruszkowska