OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SP80

SPRAWOZDANIE Z ZAJĘĆ SPORTOWYCH W II PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

2015-11-15 15:42:09

W drugim półroczu odbyły się następujące zawody sportowe:

1. Mistrzostwa szkoły klas 5 dziewcząt i chłopców w piłce koszykowej

2. Mistrzostwa szkoły klas 6 dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej

3. Mistrzostwa szkoły klas 5 dziewcząt i chłopców w halowej piłce nożnej

4. Mistrzostwa szkoły klas 5 dziewcząt i chłopców w piłce nożnej

W dniu Święta Sportu Szkolnego wyłoniliśmy Mistrzów Szkoły w trzech dyscyplinach lekkoatletycznych: rzucie piłeczką palantową, biegu na 60m, skoku w dal. Rozegrano również mecz piłki nożnej chłopców klas 5 i 6. Po zaciętym meczu wygrali uczniowie klas 5.

2 czerwca 2015r. 25 uczniów brało udział w zawodach sportowych ATHLETICS CAMP 2015 fundacji Kamili Skolimowskiej „ Każdy może zostać mistrzem” w następujących dyscyplinach lekkoatletycznych: pchnięcie kulą, rzutach młotem, dyskiem, oszczepem, biegu płaskim i przez płotki. Uczniowie poznali również zasady zdrowego żywienia i psychologii sportu.

Chłopcy klas 4 przez cały rok szkolny rywalizowali w Handball Lidze – uczestnicząc w 6 turniejach zajmowali 3 lub 4 miejsce.

Chłopcy klas 1-3 uczestniczyli w zajęciach piłki ręcznej w ramach projektu „ W piłkę ręczną chętnie gramy, trzeźwy umysł popieramy” . Zajęcia odbywały się 2 x w tygodniu po 1 godzinie. Uczestniczyło 12 chłopców. Co miesiąc odbywały się turnieje. Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce.

Opiekunowie:

Beata Maciejewska