OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SP80

2016-06-05 12:08:08

DLA UCZNIÓW KLAS PIĄTYCH

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIELNICY GRUNWALD

Dnia 22 kwietnia 2016 r. odbył się XII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas piątych dzielnicy Grunwald. W konkursie uczestniczyło 32 młodych pasjonatów nauki, wyłonionych drogą eliminacji wewnątrzszkolnych z jedenastu szkół dzielnicy Grunwald: SSP nr 1, SP nr 4, SP nr 7, SP nr 10, SP nr 54, SP nr 69, SP nr 74, SP nr 77, SP nr 78, SP nr 80 oraz SP nr 90. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Nodżak z kl. Va oraz Julia Sikorska i Hubert Hundert z kl. Vb.
          Już samo uczestnictwo w tym konkursie było dla każdego ucznia zwycięstwem. Zadania konkursowe nie należały do łatwych. Należy podkreślić wysoki i bardzo wyrównany poziom wszystkich uczestników konkursu, co niewątpliwie jest zasługą nauczycieli przygotowujących uczniów. Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

I miejsce: SP nr 74
II miejsce: SP nr 78
III miejsce: SP nr 74

Nagrody uczestnikom konkursu wręczył pan Tomasz Niedzielski Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 80. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki rzeczowe i dyplomy. Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim nauczycielom za przygotowanie swoich uczniów oraz sponsorom za wspaniałe nagrody.

Zapraszamy na kolejne zmagania za rok.

Dorota Michniewska

Katarzyna Beca